Instagram- ilusate mälestuste jäävustamise koht või äri platvorm? Kumb?

Ma usun, et kõik teavad, mis asi on Instagram, eks? Mul on tekkinud viimasel ajal tunne, et Instagram pole minu arust, see koht, kuhu saad postitada enda ilusaid meeldejäävaid hetki vaid äri. Puhas äri. See on kurb. Instagrami kaudu teenivad paljud välismaal olevad inimesed raha, seega teeb see Instagrami äri platvormiks.

Teine asi on see, et inimestele läheb korda, kui palju jälgijaid neil on ning et nad kindlalt postitaks mitu korda päevas või üle päeviti. Minu arust, selline mõtlemine, teguviis pole õige. Sulle ei peaks korda minema, et mitu jälgijat sul on või see, et kaotad jälgijaid sellepärast, et postitad vähe. 
Päris elu vajab ka elamist, eks? Näiteks minul on vaatajaskond väiksemaks läinud, sest postitan harvemini. Aga kas see kuidagi mõjutab mind? Ei mõjuta.

                                           

Mul on ükskõik, kas neid jälgijaid tuleb juurde või jääb vähemaks. Mina tegin Instagrami ikkagi enda pärast, kus saaksin jagada meeldejäävaid hetki enda enda elust, mitte kellegi teise pärast. 

Olen korduvalt mõelnud enda Instagrami teha privaatseks aga ikkagi mõelnud ümber. Mind ei häiri, et keegi teine näeb ka minu pilte, peale minu lähedaste inimeste aga tuletan meelde, tegin ikkagi Instagrami enda jaoks. 

Ma pidin oma mõtteid jagama lihtsalt. Selleks ju blogi ongi. 

                                                         Millised on Teie mõtted Instagrami osas? :) 

Comments

Popular posts from this blog

POISS, KES HIILIB SISSE MU MAGAMISTOA AKNAST (KIRSTY MOSELEY)

SÕPRUSSUHTED/FRIENDSHIPS